5 Zasad Jak Znaleźć Tanie Loty Do Maroka

5 Zasad Jak Znaleźć Tanie Loty Do Maroka

Tanie loty do Maroka
Tanie loty do Maroka

Tanie bilety do Maroka

Niby wszyscy wiedzą, że w erze tanich linii lotniczych można latać na grosze, tylko jak znaleźć te tanie bilety lotnicze?

Jest kilka linii lotniczych low-cost, które oferują loty do Marrakeszu z różnych eurpoejskich stolic. Niestety bezpośrednie połączenie lotnicze z Polską jeszcze nie istnieje. Po najbliższy bezpożredni lot do Maroka trzeba jechać co Berlina.

Tanie loty są oferowane do miast: Marrakeszu, Tanger, Rabat, Fez, Agadir, Essouira, Oujda i Nador.

Tanie linie lotnicze do Maroka to Raynair, Easy Jet, Jetairfly, Transavia, Pagasus i Vueling.

Jak kupić tani bilet lotniczy do Maroka

W jaki sposób można kupić bardzo tani bilet na samolot do Marrakeszu lub Fezu?

Wystarczy abyś przestrzegał kilku prostych zasad przy szukaniu i kupowaniu biletu.

Oto one:

ZASADA 1  – Kupuj bilet z minimum miesięcznym wyprzedzeniem.

Promocje tanich linii lotniczych zaczynają się na około 3 miesiące przed data wylotu. Już wtedy zacznij się rozglądać za cenowymi okazjami.

ZASADA 2 –  Sprawdzaj ofertę rożnych linii lotniczych i na rożnych trasach.

Sporadycznie zaglądaj na strony tanich linii lotniczych, sprawdzając ofertę przewoźnika. Promocje mogą pojawić się znienacka. Nie ograniczaj się do wylotu tylko ze swojego miasta. Jeśli chcesz kupić naprawdę tani bilet musisz być elastyczny.

To samo tyczy się powrotu – nie musisz wracać z tego samgeo miasta, z którego wyleciałeś.

ZASADA 3Dograj termin wakacji do rozkładu lotów.

Obowiązuje tutaj również zasada elastyczności. Postaraj się najpierw znaleźć interesujące Cię tanie połączenie, a następnie wygospodaruj wolny czas. Jeśli to trudne do zrealizowania (bo na przykład jest was kilka osób i trudno się zgrać czasowo), stosuj sumiennie dwie powyższe zasady.

ZASADA 4Unikaj szczytów sezonu.

Okres wakacyjny i okresy świąteczne są zawsze bardzo oblegane i w Ryanairze ceny mogą podskoczyć nawet o kilkaset procent. Podróż kilka dni później lub wcześniej jest nieporównywalnie tańsza.

ZASADA 5Zbieraj mile.

Jest to zasada obowiązująca tylko w wypadku tradycyjnych dużych linii lotniczych i dla tych którzy relatywnie dużo lataj. Duzi przewoźnicy oferują programy lojalnościowe, np. “Zbieraj mile”, czyli, ze za każdy przeleciany kilometr dostajesz punkty, które potem możesz wymienić na bilet.

Posted on: November 5, 2012ania

Leave a Reply