Vin Diesel na pustyni w Maroku

Vin Diesel na pustyni w Maroku

Vin Diesel, Amerykański aktor znany przede wszytkim z serii filmów “Szybcy i wściekli”, gości w Maroku, gdzie rozpoczęły się zdjęcia do jego najnowszego filmu.

Na swoim profilu na Facebooku Vin Diesel zamieścił zdjęcia i filmik z Maroka.

Vin Diesel na planie swojego nowego filmu kręconego w Maroku
Vin Diesel na planie swojego nowego filmu kręconego w Maroku (źródło: http://greathollywoodnews.blogspot.com/)Po raz kolejny Maroko “zagra” Irak. Ostatnio marokańskie plenery posłużyły jako irackie tło w oscarowym filmie “Snajper” z 2014. Marokańska pustynia to perfekcyjna lokalizacja dla filmów o tematyce bliskowschodniej.

Razem z Vin Diesel’em na planie pracować będą Steve Martin, Kristen Stewart, Chris Tucker, Joe Alwyn, and Garrett Hedlund.

Vin Diesel w Maroku
Vin Diesel w Maroku (źródło: http://greathollywoodnews.blogspot.com/)Nowy film Vin Diesel’a w reżyserii Ang’a Lee to adaptacja powieści Ben’a Fountain, pod tytułem “Billy Lynn’s Long Halftime Walk”. To opowieść o amerykańskim żołnierzu, jego “bohaterskich” czynach w Iraku, powrocie do domu jako wojenny bohater i refleksji na temat traumy wojny. Film ma wejść na ekrany kin w przyszłym roku.

Fabuła niezwykle przypomina wspomnianego już “Snajpera”. Miejmy jednak nadzieję, że w swoim filmie Ang Lee trafniej ukaże obraz Arabskiego świata, niż to ukazał Clint Eastwood w “Snajperze”.

Maroko, a szczególnie region Warzazat, już są bardzo popularne wśród filmowców, a oczekuje się, że z roku na rok liczba kręconych filmów będzie się zwiększać.

Maroko jest znane ze swojej krajobtazowej różnorodności, gdzie każdy filmowy producent może znaleźć coś dla siebie.

Posted on: June 26, 2015ania